Kuokkalankosket - Kalastajan ykköspaikka Pirkanmaalla

Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
Tarkempi haku  

Uutiset:

Virallinen Suomenennätys-toutain on tällä hetkellä 6,36kg ja saatu verkolla. SILLE henkilölle joka todistettavasti saa suuremman toutaimen kuokkalankoskialueilta, niin saa 2 vuoden vuosiluvan. Hänen täytyy esittää kyseisen kala nähtäväksi ja tarkoin punnituksi (2 todistajaa) sekä hyväksytyksi ennätyskalarekisteriin.

Kirjoittaja Aihe: Miten saatas aktiivisuutta  (Luettu 946 kertaa)

0 jäsentä ja 1 vieras katselee tätä aihetta.

jarmo

  • Kuningaskalastaja
  • *****
  • Poissa Poissa
  • Sukupuoli: mies
  • Viestejä: 247
  • 5.5 kiloa limatuubia
    • WWW
Vs: Miten saatas aktiivisuutta
« Vastaus #15 : 08.09.09 - klo:12:07 »
Jospa syyskokous tekisi viisaita lisäyksiä sivustoon ja suuria virallisia päätöksiä moderoinnista ;)
tallennettu
Huonokin päivä kalassa on parempi kuin hyvä päivä töissä

Hartsa

  • Tyhjän Pyytäjä
  • *
  • Poissa Poissa
  • Viestejä: 20
Vs: Miten saatas aktiivisuutta
« Vastaus #16 : 27.11.09 - klo:21:16 »
Tottahan se on että helppohan vieraana on huudella.
Mut taas toisaalta, kaikkihan ei ollut sontaa mitä vierailta tuli :o.
Kyllä niiltäkin (lue joiltakin) saa ja sai varmaankin rakentavia oivalluksia, sekä ideoita.
Kaikkihan ei rohkene antaa hyviä tahi rakentavia vinkkejä sivustolle kirjautuneena, koska aina löytynee eripuraa asioista ja jos siä koskella tulee sit tunnetuksi.
Mut eiköhän aktiivisuus tästä herää ;)
tallennettu

Vihru

  • Kojamo
  • ****
  • Poissa Poissa
  • Sukupuoli: mies
  • Viestejä: 134
    • WWW
Vs: Miten saatas aktiivisuutta
« Vastaus #17 : 28.11.09 - klo:10:10 »
Kaikilla on omat mielipiteet ja näinhän sen pitää ollakkin, omia ehdotuksia vaan ilmoille, tuskin kestään tulee mielipidevankia ;)
Jos joku alkaa perseileen sen takia että toisen mielipide on paskaa niin siitä vaan, kyllä sellaset trollit aina kuuluu foorumi-yhteisöön. Niitä sitten onki hyvä käyttää syöttinä koskella  ;D
tallennettu

UKKONEN

  • Tyhjän Pyytäjä
  • *
  • Poissa Poissa
  • Viestejä: 3
Vs: Miten saatas aktiivisuutta
« Vastaus #18 : 16.02.10 - klo:18:49 »
Tällä viestillä tulee laskuriin 1000 viestiä. Talvesta huolimatta siis viestejä pikkuhiljaa kertyy. Ehkäpä se aktiiviisuuskin lisääntyy kevättä kohden. Hyviä pilkkikelejä kaikille.
tallennettu